Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

«Будь на висоті»


                                                               ДНЗ"ЗППЛ" пишається своїми учнями.                                                                  
                             Конкурс «Я – Українка!» 

                                                                       «
         
                                                        Будь на висоті

Сьогодні, чомусь, молодь дуже боїться робочої професії. Вона не готова до тяжких буднів, боїться брудної роботи, думаючи лише про те, що їх життя не буде емоційносповнене. Але це не так. Обираючи робочу професію, можна не лише приносити користь індустріальному місту, але і ділитися душею та серцем, даруючи людям позитивні емоції. Краса та інтелект – неподільні. Доведенням цього і став обласний конкурс патріотичного спрямування молоді «Я – Українка!».

  

Державний навчальний заклад «Запорізький професійний промисловий ліцей» не став виключенням і направив свого кандидата представляти ліцей на вищому рівні, в обличчі чарівної дівчини Булиш Віри.
Коротка довідка. Булиш Віра – учениця ІІ курсу групи № 11 за професією «Машиніст крана. Кранівник», президент органу учнівського самоврядування державного навчального закладу «Запорізький ППЛ», «Чарівна Леді – 2016», учасниця благодійних акцій, обласних конкурсів талантів, і просто чарівна, креативна, неординарна, творча особистість.
Щодо конкурсу, то у ньому приймали участь 25 дівчат, які представляли навчальні заклади Запорізької області.
У 2017 році, конкурс став ювілейним, а саме вп’яте обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, змогли організувати яскраві тижні у житті дівчат та феєричний концерт 14 березня, який завершив змагання учасниць.
Конкурс складався з трьох етапів: відбірковий, де дівчата виконували три завдання (1. 3 фото: портрет, фото у повний зріст, фото у своїй професії – за це завдання Віра отримала І місце; 2. Самопрезентація у вигляді відеоролика (де повинно було висвітлити свою професію та життєве кредо) – ІІІ місце; 3. Українська народна традиція «Дівич-вечір» – ІІ місце). Достойно, правда? Але це був лише початок, початок довгого шляху до фіналу. Так склалося, що готуючи самопрезентацію, сформувався лозунг учасниці «Будь на висоті». По-перше, це пов’язано з професією дівчини, по-друге – її прагнення до досягнення найвищих
оцінок у всіх сферах життя.

Другий етап став найнасиченішим: участь у волонтерській акції «Волонтерські вареники» (Віра не вперше приймала участь у цій акції. Декілька разів на місяць, «Запорізький ППЛ» приймає участь у цьому заході), виступ у конкурсі «Таланти твої, Україно» (красуня показувала танок «Бугі-Вугі». Окремо дякуємо за допомогу учню КЗ ЗОЛ «Захисник» ЗОР Едуарду Балюрі. Результат: 9-е місце), велика кількість тренінгів (один з найяскравіших – «Створення ляльки-мотанки»), інтелектуальній конкурс «Розумничка» (де нажаль, Вірі не вдалося показати гарні результати. Скоріш за все, це було хвилювання, так як конкурс проходив у в/ч пп В 0105 при великій кількості солдат), розважальна програма для вихованців КЗ «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» ЗОР, фотосесія  «100 років революції» (у якій учасниця ліцею посіла ІІ місце). А окрім цього, репетиції з дефіле, хореографічні постановки тощо.
Незважаючи на насичений графік, Вірі вдалося ввійти до фіналу. 12 найкращих дівчат з великим серцем і душею.
В день фіналу, це був останній етап, на сцені палацу культури «Орбіта», на всіх учасниць чекали заключні виходи: в українських вбраннях та вечірніх сукнях. Особливою Гордістю для Вероніки, став супровід її на сцену солдатом 55-ї артилерійської бригади.
По завершенню заходу, були нагороджені всі учасники та переможці цього конкурсу. Шкода, але Віра Булиш не отримала жаданого титулу «Міс Українка», але вона посіла почесне 5-те місце. Однак, Віра чудово впоралася із завданням. Незважаючи на те, що конкурс такого формату був першим для дівчини, але конкурсантка змогла гідно зарекомендувати себе, як справжню Українку. І це, велика гордість для ДНЗ «Запорізький ППЛ».
Керівник історичного гуртка
національно-патріотичного виховання «Одіссея» –
                                                                      Линник Дар’я Ігорівна