Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

16 - лютого відритий урок з матеріалознавства
                                         16 лютого викладачем Чикріною Н.О.,в групі № 4 першого курсу (спеціальність "Лаборант фізико - механічних випробувань, контролер верстатних і слюсарних робіт"),був проведений відкритий урок з предмету "Матеріалознавство".

Тема уроку: "Значення металів та їх роль в сучасному житті". 

Мета уроку:
- узагальнити знання учнів про фізичні та хімічні властивості металів;
- розвивати знання,вміння та навички учнів у роботі з хімічними формулами металів.

Урок пройшов цікаво, вчителем був проведений екскурс в історію металів. Саме такі метали, як мідь, залізо, бронза, сталь, алюміній, титан та інші метали та сплави відіграли та продовжують відігравти важливі роль у розвитку та русі суспільства на шляху прогресу. Без перебільшення можна сказати. що від тих пір, як кам"яна доба здала свої повноваження епосі міді, а надалі - залізу, то весь світ, що нас оточує, почав будуватися з металів та сплавів. Одначе було б невірно вбачати в металах тільки матеріали для машин та механізмів, мостів та залізниць. Метал, образно кажучи, - це багаточисельні нитки, які вплетені в тканину нашої духовної культури. Хто не знає про великі витвори скульпторів, такі, як пам"ятник Мініну та Пожарському, Статую Свободи, Ейфелеву вежу ("Залізну мадам"), непереверше6ні витвори майсрів ливарного мистецтва: "Цар-гармату", дивовижні та унікальні узори решітки Літнього саду в Петербурзі.
Викладачем були використані цікаві навчально-методичні прийоми. До них слід вінести "Парад металів", розгадування кросвордів, , докладне описування властивостей деяких металів.
Урок пройшов нв високому навчально-методичному рівні, мета уроку була цілковито досягнута.

Високу оцінку уроку дав директор ДНЗ "ЗППЛ" Лапицький Г.І., який подякував виклачеві та учням за отриману нову інформацію у галузі знань про метали та побажав творчих успіхів у навчанні.

New layer...