Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

День української писемнності та мови.


  В межах  ДНЗ «ЗППЛ» відбулося відкриття першого етапу  Міжнародного конкурсу  української мови  імені Петра Яцика ,
метою якого є   утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді.

04. 11. 2013 – провели урочисту лінійку ,присвячену Дню української писемності та мови.



           Серед  учнів  1-3 курсів та груп ТУ провели  позачерговий тур знавців української мови імені Петра  Яцика.
   Визначалися переможці , які будуть брати участь у наступному (обласному) етапі конкурсу. У цьому навчальному році брали участь на 21 учень більше, ніж у минулому навчальному році.
 Завдання конкурсу були різного характеру: написання міні-твору на тему «Життя таке коротке.Поспішайте творити добро»,  синтаксичний розбір  речення, до поданих іншомовних слів дібрати синоніми-власні українські слова тощо.  Завдання конкурсу охоплювало шкільну загальноосвітню програму.
Також написали всеукраїнський національний диктант єдності
(писали учні, викладачі, майстри в/н).
Загалом 25 учасників.



  Найкращі роботи:
1 місце  - Сенченко Яна Сергіївна
                         Іванова Людмила Василівна
                         Сірий Олександр -  гр.  № 10
                          Педченко Наталія - гр.  №3
                          Чирва Юлія - гр. №15
                         Ізотова Тетяна – гр. №4
                         Хомюк Катерина гр. № 4

2 місце – Авраменко Валентина Федорівна
                             Кахадзе Ірина Костянтинівна
                             Кокаія Руслан – гр. № 10
                             Будченко  Вікторія  гр. № 1
                             Березовська  Тетяна – гр. №3
                             Сітнікова Анастасія – гр. № 3  
      
3 місце -    Донець Алла  - гр. № 4
                             Мамай Тетяна – гр. № 4
                             Михида Олександр – гр. № 4
                             Завадська Анастасія – гр. № 4


Вітаємо переможців мовного конкурсу - щирих знавців рідного слова!