Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

Міжнародний день рідної мови
21 лютого - міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. З цієї нагоди у межах нашого ліцею відбулася вікторина" Найрозумніший". Конкурс проводила викладач української мови і літератури Смоляна Т.В.
Приймали участь групи №4,№10.Учасники поділилися на дві команди :"Сови" під керівництвом Пазинича О.І. - керівника фізвиховання, друга команда "Орли" - під керівництвом Зайкової М.А. Завдання були найрізноманітніші:"Рідна мова з роздумом і посмішкою", замінити фразеологічні звороти одним словом - синонімом, питання, що охоплюють курс української мови та літератури, конкурс на найкращого читця віршів про мову тощо. Учні виявляли свої знання. вміння, навички, кмітливість, захищали гідність своєї команди, групи. Компетентне журі у складі заступника директора з НР - Конько Н.А. та заступника директора з ВР Линник С.В. не залишили без уваги жодного учасника - за активну участь у вікторині" Найрозумніший" отримали усі грамоти та солодкі подарунки.
Вітаємо Вас, дорогі друзі, з Міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя Вам, добра, нових здобутків в ім"я України!.