Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

День зброєнних сил України

            06 грудня 2012 року пройшов традиційний, довгоочікуваний конкурс справжніх чоловіків «Містер ліцею – 2012 року, присвячений  Святу Обрійних сил України.»
В святково прикрашеній вітальні зібрались учні, педагоги, конкурсанти.
Ведуча конкурсу представила юнаків які виглядали бездоганно. Одинадцять юнаків оригінально в прозі віршах розповіли про себе, своє ім’я, професію, своє уявлення про життя.
    Конкурсна програма містила інтересні, захоплюючі конкурси та показала рівень ерудиції, смікалку, кмітливість юнаків. Бурю акацій визвав конкурс «Моє хобі» в якому хлопці показали не аби – які таланти: - це танці, пісні, нумізматика, спорт, малювання, авторська поезія.
Була перевірена і акторська майстерність, в якій хлопці довели всім присутнім що вони справжні таланти. Спортивний конкурс показав силу, мужність. Апогеєм конкурсу стало випробування в кулінарії а саме приготування десерту. Були представлені справжні шедеври, такого різноманіття смаків не очікував ніхто.
    Працювати в цей день журі було дуже важко. Всі юнаки одержали подарунки. За участь – новорічні прикраси на ялинку, за III місце – веб-камеру отримав учень  першого курсу Заваліщев Владислав, який навчається за професією «Машиніст крана (кранівник)»; за II місце – електричний чайник отримав учень другого курсу Хісамієв Вадим, який навчається за професією «Машиніст крана (кранівник)»; за I місце - DVD отримав учень першого курсу Кюрчев Петро, який навчається за професією «Маляр. Штукатур».