Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

15 - 19 жовтня 2012р. під керівництвом старшого викладача вищої категорії Щуки Л.М. пройшов тиждень історії під гаслом : «Сьогодні – знавці історії, а завтра – її творці»



 
Мета якого була :
 підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулювання творчої активності учнів, поглиблення рівнів знань учнів, сприяння їх розвитку та розширенню світогляду. 


Основні завдання тижня :

    Підвищення інтересу учнів до предметів
  суспільно-гуманітраного циклу;

    Розширення і поглиблення знань та умінь учнів з предмета;

    Реалізація на практиці основних принципів особисто-орієнтованого підходу до навчання;

    Створення сприятливих умов для виявлення знань і вмінь учнів у нестандартних ситуаціях.



В кабінеті історії було створено куточок, де експонувалися кращі реферати з історії. В кабінеті історії та бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Учасниками історичного гуртка була підготовлена і випущена тематична газета, де були висвітленні факти з життя і діяльності відомих політичних діячів, цікаві історичні події.

Учні перших курсів відвідали краєзнавчий музей, де ознайомились з історичним минулим міста Запоріжжя під час екскурсії «Сторінками історії».

Була проведена загальноліцейна  історична вікторина, переможцями якої стали :
    Орловський Антон (3 група)
    Шульга Катерина ( 7 група)
    Булгаков Денис ( 8 група)

В олімпіаді  «Знай наших!» приймали участь учні першого, другого і третього курсу.
          Перше місце - Пеньков Дмитро (4 група)
          Друге місце -   Шульга Катерина ( 7 група)
                                     Аверьянова Катерина ( 8 група)
          Трете місце -   Булгаков Денис ( 8 група)
                                      Потапенко Станіслав ( 18 група)

Учасники історичного гуртка разом з учнями груп 3,8,14 підготували і провели наукову конференцію «Альфред Нобель і його премії», де ознайомилися з історією виникнення найпрестижнішої премії в світі.

Особливо зацікавив  учнів перегляд та обговорення слайд-шоу «Дива світу».