Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

В межах ДНЗ «ЗППЛ» відбувся предметний тиждень
В межах ДНЗ «ЗППЛ» відбувся предметний тиждень з української мови та літератури з нагоди святкування 9 листопада – Дня української писемності та мови.







Метою якого, в першу чергу було – підняти престиж української мови та утвердити її державний статус.
Відбувся позачерговий тур конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. У цьому конкурсі прийняли участь учні І-ІІІ курсів та груп ТУ.
Завдання, які виконували учні, були різного ступеня складності. Предметний тиждень включав в себе:
1.    Мовно-літературну олімпіаду.
2.    Конкурс знавців з української мови ім. П. Яцика.
3.    Написання єдиного диктанту або диктанту національної єдності, в якому прийняли участь не тільки учні, але і викладачі, майстри в/н, адміністрація ліцею.
4.    Проведення конкурсу на найкращу стіннівку та газету.














Серед усіх учасників ми відмітимо переможців:
1.    Переможці мовно-літературного та конкурсу з української мови ім. П. Яцика:  
І м. – Ємельянов О. – гр. № 3
ІІ м. – Бездєнєжна І. – гр. № 4
ІІІ м. – Ільницька А. – гр. № 4
      Топчій Я.       – гр. № 4

2.    Переможці конкурсу Диктанту національної єдності:
І м. – Плетень Ю. – гр. № 4
ІІ м. – Сірий О. – гр. № 10
     Топчій Я. – гр. № 4
ІІІ м. – Бездєнєжна І. – гр. № 4
      Фоменко Т. – гр. № 4
      Ільницька А. – гр. № 4
      Радь Л. – гр. № 1
      Дичок В. – Гр. № 1
      Федотова Л.О. – викладач хімії та біології

3.    Переможці конкурсу на виготовлення найкращої газети до Дня української писемності та мови:
І м. – Литвин І. – гр. № 10
ІІ м. – Романенко А. – гр. № 3
     Пеньков Д. – гр. № 4
ІІІ м. – Андрюшин О. – гр. № 5

Бажаємо усім конкурсантам успіхів у навчанні, творчості та наснаги.