Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

Вивід радянських військ з Афганістану
15 лютого воїни колишнього Радянського Союзу   відзначають  двадцять другу  річницю  виведення радянських військ з Афганістану.


Мчить час повним ходом, і ось вже вулицями блукає покоління, яке в масі своїй абсолютно нічого не знає  про Афганістан. Вони  задаються одним і тим же питанням: «А навіщо мені про це знати?» . І щоб молоді люди не задавали такі питання , а краще б  знали   свою історію , в нашому ліцеї під керівництвом заступника директора  з виховної роботи Линник С.В. було проведено  захід « Біль Афганістану », Світлана  Валентинівна  здійснила екскурс в історію тих подій, показала слайди з фотографіями, розповіла про  інші локальні війни. В затишному класі зібрались ліцеїсти, викладачі, майстри, котрим не байдужа тема війни в Афганістані. Учні виконували авторські пісні  і  вірші воїнів – афганців. А коли зазвучала гітара   в аудиторії стояла скорботна тиша.
 

                                                               Варламов Прохор, Савран Артур виконали пісні про Афганістан,
 а Плюйко Ксенія, Поліщук Оксана, Кузьменко Катерина, Данько Максим,  Коцюбайло Влад, Герман Володимир, Гоцанюк Павло, В'язовий Віталій, Каус Євген, Огарь Костянтин, Сєдін Ілля, Пеня Владислав прочитали вірші на афганську тему.
 І віриться, що для наших ліцеїстів питання «А навіщо воно мені треба?» ніколи не стане, бо коли є пам'ять  -  є і майбутнє.