Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

Тиждень фізики та астрономії. 11.04 - 15.04.16 .

Тиждень фізики та астрономії  11.04 - 15.04.16р.






Тиждень проводить викладач фізики та астрономії,



спеціаліст вищої категорії - Конько Ніна Андріївна.

Алгоритм проведення тижня:


1.11.04.16р. Виставка малюнків " Світ очами дітей".
Переможці малюнків:
І - місце -Міхіда Олександра  група№4.
ІІ - місце -Маскін Дмитро,Фоменко Данило  група№11 .
ІІІ - місце-Хомюк Катерина  група№4.

2.12.04.16. Перегляд та обговорення фільмів про космос.



Цей захід присвячений дню космонавтики, з  позновальною доповіддю про першого космонавта
 планети - Ю.О.Гагаріна виступила викладач астрономії і фізики, спеціалівст вищої категорії - Конько Н.А.
В кабінеті комп*ютерних технологій були  продемонстровані фільми : " Зоряний шлях",
"Життя Гагаріна Ю.О".," Він був перший...". Діти прослухали пісні тих давніх, минулих років:
 " На пыльных дорожках, далёких планет останутся наши следы"...
 " Заправлены планшеты в космические дали..." ,  з натхненням, шаною провели обговорення фільмів,
в очах проблискували сльози гордості за людину, яка покорила Всесвіт.
В заході прийняли участь групи №11,9,3,15.


        




 
 
 



3.13.04.16р. Гра: " Відкритий Всесвіт".



4.14.04.16.р.-Конкурси,вікторини,кросворди присвячені Дню космонавтики.
Переможці вікторини:

І - місце - Маскін Дмитро - 11 група,
ІІ - місце -Сердюк Юля -    11 група.

Висловлюємо подяку учням групи №9: Афанасьєвій Ксенії та Тимофєєвій Інні за інтернет - фото.

5.15.04.16.  - Віде
олекторій  по фізиці ,астрономії та підсумки тижня.


Підсумки презентацій:

І - місце   Завадська Настя -             гр.4
ІІ - місце   Гущин Сергій,Бабенко В.  гр.9
ІІІ - місце  Корабейнікова Настя -     гр.4




Велике дякуємо всім учасникам - 
                                                          "Тижня  фізики  та астрономії".