Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

gh
У Державному навчальному закладі «Запорізький професійний промисловий ліцей»

пройшла декада

з професії «Машиніст крана. Кранівник.»

 

Учні груп № 2,9,11 прийняли участь у конкурсі професійного майстерства

«Кращий молодший машиніст крана» на базі ПАТ «Днепроспецсталь».

Серед учнів ПТНЗ  І місце зайняв учень групи №9 Хісамієв В.З.,

ІІ місце – учень групи № 11 Заваліщєв В.З.,

ІІІ місце – учень групи № 11 КриштальВ.І.

 

 18.10.2013 р. відбулося проведення вхідного тестування учнів з професії «Машиніст крана. Кранівник.»  на підприємствах  ПАТ ДСС та Запоріжсталь, на якому були присутні учні групи № 2,11.

 

21.10.2013 р. провели проміжну атестацію у групі № 2 на присвоєння 3-го розряду  з професії «Машиніст     крана. Кранівник».

 

Учні груп № 2,7,16 випустили стінгазети з професії «Машиніст     крана. Кранівник», які відображають  цікавість та любов до  свого майбутнього.На базі ДНЗ «Запорізький професійний промисловий ліцей»

  23.10.2013 р. відбувся  обласний семінар – практикум,

на тему:                              

  


    


    

                           На базі ДНЗ «Запорізький професійний промисловий ліцей»  23.10.2013 р. відбувся  обласний семінар – практикум, який проводився за темою : «Удосконалення структури, типів і форм уроків з метою формування сучасної особистості».
Семінар проводила координатор обласного семінару-практикуму  - Глущенко О.В.- методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, в якому прийняли участь   Немченко М.М. – методист НМЦ ПТО,
педагогічні працівники ДНЗ «ЗППЛ», Шевченко Н.О.- майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту», Голуб Є.І. – майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький металургійний ліцей» .    
В період роботи семінару були розглянуті  доповіді та виступи учасників.  Майстер в/н ДНЗ «ЗПЛА» Шевченко Н.А.  виступила з доповіддю з досвіду роботи на тему: «Формування особистості фахівця металургійного профілю з урахуванням специфіки професії».


Викладач спец дисциплін  Іванова Л.В. виступила з доповіддю
на тему: «Основні вимоги до структурування уроку в сучасній дидактиці».  Усі виступи були обмірковані  та прийняти до відома.
     Майстер виробничого навчання, викладач спец дисциплін   Бєлєй Д.П. провів відкритий урок з предмету: «Експлуатація кранів та технологія робіт» на тему: «Види, терміни, послідовність проведення технічних оглядів», який прагнув ознайомити учнів з видами, термінами та послідовністю проведення технічних оглядів та навчити визначати масу вантажу для статичного та динамічного випробування крана.
      Під час проведення уроку викладач використовував сучасні методи та засоби навчання. Провідний метод – інтерактивний. Бєлєй Д.П. раціонально, вдумливо і дидактично грамотно визначив основну тему уроку, яка чітко випливає  зі змісту навчального матеріалу, відповідає віковим і інтелектуальним особливостям учнів та несе в собі інформацію про кінцевий результат. 
      Молодим викладачем уміло проводилась мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє їхнього інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності.
     Особливо місце зайняв аналіз та обговорення уроку ,тема семінару, яка перекликається з його проведенням.
      Методисти НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко М.М. та Глущенко О.В. визнали урок ефективним, який вирізняється своєрідною логікою, раціональності добору структури, оптимальністю застосування форм, методів і прийомів навчальної роботи з учнями на різних етапах уроку.
      Урок заслуговує  високої оцінки  керівників навчального закладу та педагогічних працівників інших ліцеїв.

В цілому декада дала можливість поглибити знання учнів зі спец предметів та розширила практичні навички з виробничої практики.

                                                                                                                                  
Методист   ліцею   Кахадзе І.К.