Гімн промислового ліцею

Слова викладача ліцею
Богуславської Т.П.

Б'ють серця молоді і бурхливі,
Як весняний потужний струмок.
Слався завжди ліцей промисловий
Ти наш дім, наш трамплін до зірок.

З нами майстер надійна опора,
Вчитель нам пояснить від азів.
Слався, слався ліцей промисловий.
База в нас Запоріжабразив.

Вже крокуємо в життя ми сміливо,
Познаємо науку і світ.
Слався завжди, ліцей промисловий,
Ми з тобою у згоді навік.

Мчать за обрій роки,
Вчитель новий буде інших наукам навчать.
Слався, слався, ліцей промисловий.
Будем завжди тебе пам'ятать.

mis






                                                                                                                                                                                                                                                                              Никола Себастиан Шамфор


Бывают столь совершенные виды красоты и столь блестящего достоинства, что люди,
                                         тронутые ею, ограничиваются тем, что смотрят на нее и говорят о ней.







5 березня,
в канун Міжнародного жіночого дня, за  ініціативою учнівського самоврядування, в нашому ліцеї пройшов традиційний конкурс дівочої краси «Чарівна леді 2014».
Цей конкурс налаштовує всіх на  весняний  настрій, посмішки, привітання. 
    В конкурсі приймали участь 7 дівчат з різними зачісками, характерами, стилями в одязі, але бажання бути самою…самою керувала дівчатами на протязі підготовки та проведення конкурсу.
   Журі оцінило старання дівчаток, бо вони були неперевершені. Справжні леді стиль, неповторні україночки з презентацією страв української кухні, талановиті в своїх пристрастях. А конкурс вбрання з підручних матеріалів визвав фурор глядачів, журі та самих учасниц.
    Учасниці – це дівчата груп №1 Логащук Ангеліна, групи №3 Василенко Аліна, групи № 4 Кравченко Анастасія, Ізотова Тетяна, групи № 6 Кравченко Марина, Головко Альона, група № 11 Заяць Альона.

За підсумками конкурсу:
Міс «Чарівна леді» стала –учениця групи № 4 –Кравченко Анастасія
«Перша міс» - учениця групи № 4 – Ізотова Тетяна
 «Друга міс» - учениця № 11 – Заяць Альона